New Pricing, effective September 1st, 2020.

Lessons For Adults

The lessons for adults are 60 minutes in length. In order to experience the true power of UpVerb, we recommend that you pick a package the length of your chosen challenge.

$175

#OneOfTheLocals

Quantity: 5 Lessons
Lesson Length: 60 min

Buy now

$340*

#LikeApro

Quantity: 10 Lessons
Lesson Length: 60 min

Buy now

#correctMeIfIamWrong #PassionProject

$620

#TalkToMe

Quantity: 20 Lessons
Lesson Length: 60 min

Buy now

$1200

#LevelUp

Quantity: 40 Lessons
Lesson Length: 60 min

Buy now
RECOMMENDED

Lessons For Children

The lessons for children are 30 minutes in length. In order to experience the true power of UpVerb, we recommend that you pick a package for you child, so you can schedule consistent lessons with your child’s teacher.

$19

#StartingLine

Quantity: 1 Lesson
Lesson Length: 30 min

Buy now

$90

#OnYourMark

Quantity: 5 Lessons
Lesson Length: 30 min

Buy now
RECOMMENDED

$180

#GetSet

Quantity: 10 Lessons
Lesson Length: 30 min

Buy now

$270

#Grow!

Quantity: 15 Lessons
Lesson Length: 30 min

Buy now
BUSINESS LANGUAGE LESSONS Get a quote